VRH E 12.06.2021

12. júna 2021 sa nám narodili šteniatka - VRH E. Narodilo sa spolu 6 šteniat (3 chlapci a 3 dievčatá). 

 

Mamou šteniat je Ch. Danibull ASILLYA SILVERTINA "Chilly"

 

Otcom šteniat je PIERKO Dru-Wyd

Výsledky Pierka: FSS I. cena - víťaz skúšok v 7 mesiacoch, JSS I. cena - v 11 mesiacoch, LSS I. cena, Pohár Mariána Koriča (LSS + ŠSVP) I. cena

 

Šteniatka:

EMIL Danibull (Slovensko)

ENDY Danibull (Nemecko)

ENZO Danibull (Česká republika)

EMA Danibull (Česká republika)

EILA Danibull (Nemecko)

EYWA Danibull (ostáva v našej chovateľskej stanici)

 

Ide o pracovno-exteriérove spojenie slovenského národneho plemena stavačov našej chovateľskej stanice Danibull. Šteniatka sú určené pre seriózných záujemcov s nádejou pre použitie v poľovnej praxi, pre lov, súťaženie, výstavy, propagáciu nášho slovenského národneho plemena psov, prípadne aj pre ďalší chov, alebo iné spoločesnké využitie. 

 

Šteniatka v našej chovateľskej stanici stavačov odchovávame s láskou v domácom prostredí, staráme sa o socializáciu a kŕmime rozsiahlym spektrom najkvalitenjších surovín.

 

V čase odberu ku všetkým šteniatkam poskytujeme kúpno-predajnú zmluvu, oficiálny preukaz o pôvode (rodokmeň SKJ-FCI), každé šteniatko je čipované a s PET PASSOM, registrované v centrálnom registri spoločenských zvierat a v plemennej knihe, samozrejmosťou sú aj všetky potrebné veterinárne ošetrenia (očkovania, odčervenia) a doklady, šteniatka budú navyknuté na suchú stravu (špičkové granule), ako aj na BARF.

 

Dlhodobý chovateľský servis, pomoc pri výchove a výcviku je pre nás samozrejmosťou. 

 

 

 

 

Šteniatka 4.týždeň

Šteniatka 10. deň

Šteniatka prvý týždeň

Šteniatka 1. deň

PIERKO Dru-Wyd

FCI logo SKJ logo SPZ logo SPK logo